fbpx
Przejdź do treści

Łukasz Jura gościem Uszanowanko Instagram Live #5

W pią­tym odcinku insta­gramowych spotkań moim goś­ciem był Łukasz Jura. Pogadal­iśmy o tym jak zostać mis­trzem w parze­niu kawy, na czym pole­ga rola juro­ra w konkur­sach, dlaczego Brazylia ma taką złą opinię wśród kawowych smakoszy. I kilku innych tematach.

W tym wpisie zna­jdziesz zapis wideo, zapowiedź kole­jnego goś­cia i uszanowankowo-insta­gramową playlistę. Zapraszam!

Uszanowanko Instagram Live #5

Michał Wojtkiewicz gościem kolejnego odcinka

Kole­jne spotkanie insta­gramowych rozmów odbędzie się 2 lip­ca o 20:00.

Moim goś­ciem będzie Michał Wojtkiewicz — mieszka­ją­cy w Lon­dynie architekt, który spędz­ił dziesięć lat w Zaha Hadid Archi­tects, a pod koniec zeszłego roku objął stanowisko Asso­ciate Direc­to­ra w Dae­hwa Kang Design Ltd. Mam w planach pod­py­tać Michała o drogę, która doprowadz­iła go do pra­cy u Zahy Hadid, o cza­sie tam spęd­zonym, pro­jek­tach które spraw­iły mu najwięcej fra­jdy (oraz tych, które dały najbardziej w kość) i pewnie trochę o Londynie. 

Z Michałem znamy się z rodzin­nych stron. W okoli­cach 2005 współt­worzyliśmy mikrokolek­tyw (który wywodz­ił się z lokalnego forum ?), w ramach którego sporo roz­maw­ial­iśmy o muzyce, trochę sztuce, ale przede wszys­tkim wspól­nie impre­zowal­iśmy. Pamię­tam, że był jed­ną z pier­wszych osób, z którą wspól­nie tak bard­zo jar­al­iśmy się sztuką Banksy’ego. 

To kole­j­na roz­mowa, której się nie mogę zaczekać!

Jeśli chcesz być na bieżą­co — zasub­skry­buj mnie na insta­gramku.

Playlista Uszanowanko-Instagramowa

Czego dzisi­aj słuchałeś?” — to pier­wsze pytanie roz­grzewkowe, od którego zaczy­namy. Stworzyłem playlistę, na której gro­madzę utwory, które pojaw­ia­ją się w trak­cie tych rozmów.

Po pią­tym odcinku na liś­cie pojaw­iły się następu­jące utwory:

  • Nan­cy Lee” Vin­tage Trouble
  • Iron” Wood­kid

Aby odsłuchać playlistę kliknij w poniższą grafikę: