Nawigacja: [A — B] [C — D] [E — F] [G — H] [I — J] [K — L]
[M — N] [O — P] [Q — R] [S — T] [U — V] [W — X] [Y — Z]
M jak My Name Is Aks
To był chyba najlepszy rok dla tutejszego bloga.
W 2k15 napisałem 113 spośród 209 wszystkich postów na tym blogu. W samym grudniu powstało niemal tyle samo tekstów co przez pierwsze pół roku.
Podwoiłem statystyki odwiedzin. Kilka tekstów przekroczyło 50 lajeczków, co cieszy niezwykle. #DopalaczeToGówno nawet doczekały się kilku pochlebnych opinii. I kilku hejterów.
Ruszyłem z dwoma regularnymi cyklami. I zarówno Piąteczki, jak i poniedziałkowe Sztosy spotkały się z pochlebnymi opiniami.
Nadal piszę dla wąskiego grona przyjaciół. Ale z miesiąca na miesiąc to grono się powiększa.
I ja to szanuję.
A jeśli jeszcze nie lubisz blogowego fanpejdża, to czyńże to czym prędzej!
N jak “Najgorszy sort Polaków”
Z końcem roku Koszulkowo pokazało dlaczego jest najlepiej robiącym real-time marketing e‑commercem w Polsce. I zarazem odczuli to dość boleśnie na własnej skórze.
A wszystko za sprawą jednego wzoru. A w zasadzie jednego zwrotu wypowiedzianego przez (jak to ujął Górek w jednym z postów) najlepszego copywritera IVRP.
Jeszcze tego samego dnia wzór wylądował w sklepie. I zamówienia posypały się lawinowo. W ciągu jednego dnia zrealizowali 1/3 planu sprzedażowego ustalonego na cały grudzień. Na który prognozy i tak są wyższe niż na inne miesiące.
Niestety wszystko to zdażyło się właśnie w grudniu. Miesiącu prezentów gwiazdkowych. Okresie, który ustala wiarygodność sprzedawcy internetowego. Niedostarczenie przesyłki w określonym terminie oznaczać może gniew, żal i ból dupy niejednego klienta. I z racji zwiększonych zamówień od Polaków gorszego sortu moce przerobowe (mimo pracy na 3 zmiany) ekipy Koszulkowa mocno się zmniejszyły.
Wart odnotowania jest fakt, że Michał na bieżąco publikował „raport z pola walki”, pisząc otwarcie i wprost: możliwe, że nie dowieziemy zadeklarowanych terminów. Nie zazdroszczę grudniowej gorączki, ale jak zwykle szanuję jakość obsługi klienta.
Całą sytuację Michał Górecki opisał na swoim blogu: [ KLIK KLIK KLIK ]
Nawigacja: [A — B] [C — D] [E — F] [G — H] [I — J] [K — L]
[M — N] [O — P] [Q — R] [S — T] [U — V] [W — X] [Y — Z]