Sztos Alert #62

Categories muzyka, sztos alert

Skoro w miniony piątek wróciła Piąteczka, postanowiłem ogarnąć się i ze Sztosami.

Co prawda miałem mały problem z selekcją, bo w ostatnim czasie pojawiło się kilka wyjątkowych perełek. Ostatecznie w dzisiejszym odcinku postanowiłem skupić się wyłącznie na polskiej muzyce. Zatem, zapraszam po pięć świeżynek z rodzimej sceny.

Zaczynamy SONARem i jeszcze ciepłym, przepięknym klipem do utworu z wydanej w październiku 2016 płyty. Zaraz potem usłyszycie Kroki z utworem, na którym ostatnio nieustanni gwałcę repeat.

Pod trójką zaparkował Jarecki. Nie do końca przepadam za takimi miłosnymi balladami, ale muzycznie i wokalnie nowy numer Jarka jest taką petardą, że łoooooooooo. Swoją drogą – można go wesprzeć w wydaniu nowej płyty przelewając kilka groszy za pomocą jednego z portali crowdfundingowych.

Przegapiłem całkowicie fakt, że miesiąc temu wyszedł nowy numer Pezeta. A to bardzo dobry numer.

Kończymy Pauliną Przybysz śpiewającą gościnnie u chłopaków z Jazzpospolitej. Ci ostatni wydają w marcu nowy album. I bardzo ostrzę sobie na niego zęby.

Swoją drogą… Dawno nie było tego cyklu, więc standardowo przypomnę Wam, że możecie dać znać jak mi poszło. Być może wezmę Wasze głosy pod uwagę, żeby następnym razem było lepiej. Albo tak samo. Wszystko zależy od tego co napiszecie. Tylko napiszcie coś, okej?

  • Krzysiek Tańcula

    Znałem 0/5, także jeszcze tu nabiję odsłon ;)