Interaktywny alfabet 2015

Categories biznesy

Nawigacja: [A – B] [C – D] [E – F] [G – H] [I – J] [K – L]
[M – N] [O – P] [Q – R] [S – T] [U – V] [W – X] [Y – Z]

M jak My Name Is Aks

To był chyba najlepszy rok dla tutejszego bloga.

W 2k15 napisałem 113 spośród 209 wszystkich postów na tym blogu. W samym grudniu powstało niemal tyle samo tekstów co przez pierwsze pół roku.

Podwoiłem statystyki odwiedzin. Kilka tekstów przekroczyło 50 lajeczków, co cieszy niezwykle. #DopalaczeToGówno nawet doczekały się kilku pochlebnych opinii. I kilku hejterów.

Ruszyłem z dwoma regularnymi cyklami. I zarówno Piąteczki, jak i poniedziałkowe Sztosy spotkały się z pochlebnymi opiniami.

Nadal piszę dla wąskiego grona przyjaciół. Ale z miesiąca na miesiąc to grono się powiększa.

I ja to szanuję.

A jeśli jeszcze nie lubisz blogowego fanpejdża, to czyńże to czym prędzej!

mnia-fp


 

N jak „Najgorszy sort Polaków”

Z końcem roku Koszulkowo pokazało dlaczego jest najlepiej robiącym real-time marketing e-commercem w Polsce. I zarazem odczuli to dość boleśnie na własnej skórze.

A wszystko za sprawą jednego wzoru. A w zasadzie jednego zwrotu wypowiedzianego przez (jak to ujął Górek w jednym z postów) najlepszego copywritera IVRP.

Jeszcze tego samego dnia wzór wylądował w sklepie. I zamówienia posypały się lawinowo. W ciągu jednego dnia zrealizowali 1/3 planu sprzedażowego ustalonego na cały grudzień. Na który prognozy i tak są wyższe niż na inne miesiące.

Niestety wszystko to zdażyło się właśnie w grudniu. Miesiącu prezentów gwiazdkowych. Okresie, który ustala wiarygodność sprzedawcy internetowego. Niedostarczenie przesyłki w określonym terminie oznaczać może gniew, żal i ból dupy niejednego klienta. I z racji zwiększonych zamówień od Polaków gorszego sortu moce przerobowe (mimo pracy na 3 zmiany) ekipy Koszulkowa mocno się zmniejszyły.

Wart odnotowania jest fakt, że Michał na bieżąco publikował „raport z pola walki”, pisząc otwarcie i wprost: możliwe, że nie dowieziemy zadeklarowanych terminów. Nie zazdroszczę grudniowej gorączki, ale jak zwykle szanuję jakość obsługi klienta.

Całą sytuację Michał Górecki opisał na swoim blogu: [ KLIK KLIK KLIK ]

12322575_10153843196944470_6992162770784164565_o

Nawigacja: [A – B] [C – D] [E – F] [G – H] [I – J] [K – L]
[M – N] [O – P] [Q – R] [S – T] [U – V] [W – X] [Y – Z]